Aplikace

 

         
   ap_01  


INŽENÝRSTVÍ

 

3D tiskárny se ukázaly jako užitečné v různých typech inženýrství. Špičková technologie umožňuje vytvářet funkční prototypy a rychle kontrolovat, jak fungují a jaké jsou jejich vlastnosti. Vylepšení tohoto konceptu lze také snadno provést. Úspora času a nákladů nezůstane bez povšimnutí.

Doporučená vlákna: FIBERFLEX 40D, HD PLA

  

ap_02ap_03

 
 

 ap_06

 

 

 

VZDĚLÁVÁNÍ

Sektor vzdělávání těží z výhod, které nabízí 3D tisk. Provádějte třídy technik 3D tisku, učte se, jak navrhovat pomocí softwaru CAD, vyvíjet a zlepšovat různé druhy produktů. Výběr vlákna by měl být proveden na základě účelu tisku a účinku, kterého chcete dosáhnout.

Doporučená vlákna: VŠECHNA.

 

 

ap_04ap_05

 

 
         
   ap_07

 

   

VÝROBA

Očekávání výrobního průmyslu jsou přesně definována: nalezení nejlepších řešení při optimalizaci nákladů. Díky 3D tisku je možné vytvářet koncepční modely nebo požadované díly rychle, snadno a za nízkou cenu. To vám umožní zkontrolovat výkon jednotlivých prvků a snížit náklady na velkoobjemovou výrobu. 


Doporučená vlákna: HD PLA, Easy PLA,
                                    FIBERFLEX 40D

 ap_08ap_09

 

 
         
   ap_12  


PRODUKTOVÝ DESIGN

 

Vytváření modelů produktů pomocí tradičních metod může nějakou dobu trvat a nemusí to z finančního hlediska stát za to. 3D tisk je nová technologie, která vám umožňuje připravit realistické prototypy v krátkém čase a za nízkou cenu. Je možné snadno vytvářet i ty nejsložitější tvary a hladce upravovat a vylepšovat vaše projekty.

Doporučená vlákna: HD PLA, Easy PLA, HIPS, FIBERWOOD, PLA MINERAL

 

 ap_10ap_11
 
         
   ap_13  

 

UMĚNÍ

 

Umělci zvláště oceňují potenciál 3D tiskáren a používají je k vytváření šperků, masek a dalších dekorací. 3D tisk našel své uplatnění v mnoha uměleckých ateliérech a stal se technologií, která umělcům umožňuje vytvářet i ty nejbizarnější projekty.

 

Doporučená vlákna: HD PLA, Easy PLA, HIPS, FIBERWOOD, PLA MINERAL

 

 ap_14ap_15
 
         
   ap_18    

HRAČKY

Nové technologie a průmysl hraček se mohou zdát od sebe vzdáleně. Pravda však je, že jdou ruku v ruce. S využitím 3D tiskárny můžete vytvořit mnoho originálních hraček pro děti, které by při tradičních metodách vyžadovaly spoustu času a spoustu peněz. K výrobě cihel, lidských nebo zvířecích postav můžete použít několik vláken.

 

Doporučená vlákna: HD PLA, Easy PLA, FIBERFLEX 40D, FIBERWOOD.

ap_16ap_17