Aplikace

 

         
   ap_01  


INŽENÝRSTVÍ

 

3D tiskárny se ukázaly jako užitečné v různých typech inženýrství. Špičková technologie umožňuje vytvářet funkční prototypy a rychle kontrolovat, jak fungují a jaké jsou jejich vlastnosti. Vylepšení tohoto konceptu lze také snadno provést. Úspora času a nákladů nezůstane bez povšimnutí.

Doporučená vlákna: FIBERFLEX 40D, HD PLA

  

ap_02ap_03

 
 

 ap_06

 

 

 

VZDĚLÁVÁNÍ

Sektor vzdělávání těží z výhod, které nabízí 3D tisk. Provádějte třídy technik 3D tisku, učte se, jak navrhovat pomocí softwaru CAD, vyvíjet a zlepšovat různé druhy produktů. Výběr vlákna by měl být proveden na základě účelu tisku a účinku, kterého chcete dosáhnout.

Doporučená vlákna: VŠECHNA.

 

 

ap_04ap_05

 

 
         
   ap_07

 

   

VÝROBA

Očekávání výrobního průmyslu jsou přesně definována: nalezení nejlepších řešení při optimalizaci nákladů. Díky 3D tisku je možné vytvářet koncepční modely nebo požadované díly rychle, snadno a za nízkou cenu. To vám umožní zkontrolovat výkon jednotlivých prvků a snížit náklady na velkoobjemovou výrobu. 


Doporučená vlákna: HD PLA, Easy PLA,
                                    FIBERFLEX 40D

 ap_08ap_09

 

 
         
   ap_12  


PRODUKTOVÝ DESIGN

 

Vytváření modelů produktů pomocí tradičních metod může nějakou dobu trvat a nemusí to z finančního hlediska stát za to. 3D tisk je nová technologie, která vám umožňuje připravit realistické prototypy v krátkém čase a za nízkou cenu. Je možné snadno vytvářet i ty nejsložitější tvary a hladce upravovat a vylepšovat vaše projekty.

Doporučená vlákna: HD PLA, Easy PLA, HIPS, FIBERWOOD, PLA MINERAL

 

 ap_10ap_11
 
         
   ap_13  

 

UMĚNÍ

 

Umělci zvláště oceňují potenciál 3D tiskáren a používají je k vytváření šperků, masek a dalších dekorací. 3D tisk našel své uplatnění v mnoha uměleckých ateliérech a stal se technologií, která umělcům umožňuje vytvářet i ty nejbizarnější projekty.

 

Doporučená vlákna: HD PLA, Easy PLA, HIPS, FIBERWOOD, PLA MINERAL

 

 ap_14ap_15
 
         
   ap_18    

HRAČKY

Nové technologie a průmysl hraček se mohou zdát od sebe vzdáleně. Pravda však je, že jdou ruku v ruce. S využitím 3D tiskárny můžete vytvořit mnoho originálních hraček pro děti, které by při tradičních metodách vyžadovaly spoustu času a spoustu peněz. K výrobě cihel, lidských nebo zvířecích postav můžete použít několik vláken.

 

Doporučená vlákna: HD PLA, Easy PLA, FIBERFLEX 40D, FIBERWOOD.

ap_16ap_17
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení