FIBERSILK METALLIC FILAMENT

 FIBERSILK METALLIC FILAMENT - NOVÝ PRODUKT

 

FSM_01  

 

V reakci na rostoucí zájem o hedvábná vlákna představila společnost Fiberlogy - polský vůdce v odvětví polygrafického vlákna pro 3D tisk - novou produktovou řadu FiberSilk Metallic.

Byl vytvořen jako doplněk produktové řady značky věnované nadšencům uměleckého tisku, kteří dosud rádi používají vlákna jako Mineral PLA, Fiberwood nebo řada PLA a ABS se svými fantastickými barvami.

 

  

Fiberlogy vytvořila vlastní složení polymerů pro potřeby nového produktu. Výsledné vlákno dává výtiskům nedotčený kovový lesk, vylepšuje každý nejmenší detail modelu a vytváří na jeho povrchu poutavou hru světla a stínu. FiberSilk Metallic je v současné době k dispozici v 10 barvách, ale brzy se paleta zdvojnásobí, což dále usnadní výběr vhodné barvy pro každý tisk.

 

Na rozdíl od konkurenčních produktů se Fiberlogy FiberSilk Metallic vyznačuje vysokou odolností vůči mechanickým faktorům. Nadprůměrná rázová houževnatost, vysoká přilnavost a odolnost proti rozdrcení zajistí, že model po vystavení tlaku získá svůj původní tvar. To znamená, že prvky vytvořené s ním, jako jsou vázy a dekorace, se při náhlém střetu s tvrdým povrchem podlahy snadno neztratí.

Navzdory svým jedinečným vizuálním vlastnostem a trvanlivosti FiberSilk Metallic nezpůsobí potíže ani méně zkušeným nadšencům 3D tisku. Pro dosažení nejlepších výsledků výrobce doporučuje snížit rychlost tisku a během tisku použít silný proud vzduchu. Tyto podmínky zajistí lesklý a hedvábně hladký povrch.

 

FSM_02   FSM_03   FSM_04
Jak tisknout pomocí FiberSilk Metallic:

• Teplota tisku: 210-230 ° C
• Teplota lůžka: 50-70 ° C (při použití desek nebo jiných prostředků ke zvýšení přilnavosti není nutné zahřívání lůžka)
• Uzavřená komora: ne
• Rychlost ventilátoru: 80-100%
• Rychlost tisku: 35-60 mm / s
• Zatažení: ano, 2-3 mm
• Raft: není nutné

 

fiber_1