Refill - R-ABS

Fiberlogy R-ABS je vlákno vytvořené 100% v procesu recyklace. Je získáván výhradně ze surovin získaných z pečlivě vybraných a ověřených zdrojů. Díky tomu je skvělou volbou pro všechny příznivce ekologického 3D tisku. R-ABS svými parametry představuje nejvyšší kvalitu, která v žádném případě není horší než známá ABS. Díky tomu je extrémně přátelský bez ohledu na zkušenosti uživatelů nebo použité tiskárny.

 

100% recyclované ABS

Abychom splnili výzvy měnícího se světa a proekologická očekávání uživatelů 3D tisku, vytvořili jsme Fiberlogy R-ABS. Toto vlákno je plodem naší hluboké reflexe a úsilí. Zaměřili jsme se na vytvoření produktu kombinujícího vysokou kvalitu, optimalizaci výrobních procesů a minimalizaci negativního dopadu na ekosystém.

R-ABS je odvážným krokem na cestě k tomu, aby technologie 3D tisku byla šetrnější k životnímu prostředí. Při jeho výrobě používáme 100% recyklovanou ABS.

Surovina je pečlivě vybírána a odvozena pouze z ověřených zdrojů, což pomáhá zabránit možné kontaminaci vlákna. Přísná kontrola procesů akvizice a skladování zaručuje nejvyšší kvalitu finálního produktu, který jde do tiskáren našich klientů.

 

projekt Masterspool je ke stažení zde: https://www.thingiverse.com/thing:2769823

 

Záznamy nebyly nalezeny...