Refill - R-ABS

Fiberlogy R-ABS je vlákno vytvořené 100% v procesu recyklace. Je získáván výhradně ze surovin získaných z pečlivě vybraných a ověřených zdrojů. Díky tomu je skvělou volbou pro všechny příznivce ekologického 3D tisku. R-ABS svými parametry představuje nejvyšší kvalitu, která v žádném případě není horší než známá ABS. Díky tomu je extrémně přátelský bez ohledu na zkušenosti uživatelů nebo použité tiskárny.

 

100% recyclované ABS

Abychom splnili výzvy měnícího se světa a proekologická očekávání uživatelů 3D tisku, vytvořili jsme Fiberlogy R-ABS. Toto vlákno je plodem naší hluboké reflexe a úsilí. Zaměřili jsme se na vytvoření produktu kombinujícího vysokou kvalitu, optimalizaci výrobních procesů a minimalizaci negativního dopadu na ekosystém.

R-ABS je odvážným krokem na cestě k tomu, aby technologie 3D tisku byla šetrnější k životnímu prostředí. Při jeho výrobě používáme 100% recyklovanou ABS.

Surovina je pečlivě vybírána a odvozena pouze z ověřených zdrojů, což pomáhá zabránit možné kontaminaci vlákna. Přísná kontrola procesů akvizice a skladování zaručuje nejvyšší kvalitu finálního produktu, který jde do tiskáren našich klientů.

 

projekt Masterspool je ke stažení zde: https://www.thingiverse.com/thing:2769823

Fiberlogy R ABS
360 Kč

ABS se vyznačuje svou tvrdostí a vysokou odolností proti nárazu. Je také odolný vůči vysokým teplotám a otěru, vyznačuje se se vyšší tuhostí

Kód: 10301
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení