R-PLA - 100% recycled!!!

Fiberlogy R-PLA je vlákno vytvořené 100% v procesu recyklace. Je získáván výhradně ze surovin získaných z pečlivě vybraných a ověřených zdrojů. Díky tomu je skvělou volbou pro všechny příznivce ekologického 3D tisku. R-PLA svými parametry představuje nejvyšší kvalitu, která v žádném případě není horší než známá EASY PLA. Díky tomu je extrémně přátelský bez ohledu na zkušenosti uživatelů nebo použité tiskárny.

 

100% recyclované PLA 

Abychom splnili výzvy měnícího se světa a proekologická očekávání uživatelů 3D tisku, vytvořili jsme Fiberlogy R-PLA. Toto vlákno je plodem naší hluboké reflexe a úsilí. Zaměřili jsme se na vytvoření produktu kombinujícího vysokou kvalitu, optimalizaci výrobních procesů a minimalizaci negativního dopadu na ekosystém.

R-PLA je odvážným krokem na cestě k tomu, aby technologie 3D tisku byla šetrnější k životnímu prostředí. Při jeho výrobě používáme 100% recyklovanou PLA.

Surovina je pečlivě vybírána a odvozena pouze z ověřených zdrojů, což pomáhá zabránit možné kontaminaci vlákna. Přísná kontrola procesů akvizice a skladování zaručuje nejvyšší kvalitu finálního produktu, který jde do tiskáren našich klientů.

 

APLIKACE:

  • HRAČKY NEBO JEJICH ČÁSTI: postavy, zvířata, konstrukce, domy, vozidla, kostky
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ NEBO ČÁSTI A SOUČÁSTI: kroužky na klíče, stojany, pouzdra na telefony
  • PROTOTYPY: nové produkty, koncepční modely
  • KLENOTNICKÉ ČÁSTI: náušnice, náramky, korálky, náhrdelníky
  • DEKORACE: ozdoby na vánoční stromky, přívěsky
TECHNICAL DATA SHEET R-PLA
 
cptg1
15 Kč

  - napiste si o vzorek materialu - vyzkousejte material ktery si zvolite  

Kód: 965
anthracite min
421 Kč

R-PLA je krokem k tomu, aby technologie 3D tisku byla šetrnější k životnímu prostředí. Při jeho výrobě používáme 100% recyklovanou PLA.

Kód: 10300
anthracite min
R-PLA - antracit
Skladem (>3 ks)
451 Kč

R-PLA je krokem k tomu, aby technologie 3D tisku byla šetrnější k životnímu prostředí. Při jeho výrobě používáme 100% recyklovanou PLA.

Kód: 10120
3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení