HD PLA

Materiál, který lze použít jako náhradu za ABS. Může být vytištěna jako obvykle PLA a poté zahřátá, čímž získá vlastnosti podobné ABS. To vám umožní přeskočit tisk z tohoto materiálu a vyhnout se nepříjemnostem spojeným s procesem tisku: smrštění, nepříjemný zápach, vdechování nebezpečných výparů. Kromě toho je materiál po žíhání odolnější vůči nárazům a teplu. Suroviny používané při výrobě HD PLA jsou bezpečné pro styk s potravinami v souladu s normami Evropské unie. Materiál HD PLA také vyhovuje směrnici RoHS.

 

ZNÁSOBTE VAŠE VÝHODY 

S naší HD PLA máte mnohem více možností. Tento materiál můžete použít dvěma způsoby. Vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí. Můžete jej použít jako normální PLA a získat výtisky charakterizované velmi dobrou přilnavostí mezi vrstvami a vysokou přesností. Můžete také zajistit, aby vaše výtisky získaly podobné vlastnosti jako ABS - lepší rázová odolnost a vysoká teplotní odolnost. Vše, co potřebujete, je trouba. Ano, trouba! Žíháním naší HD PLA v troubě se v souladu s příručkou vyhnete všem nepříjemnostem tisku pomocí ABS, jako je nepříjemný zápach nebo nebezpečné výpary. Ale to nejsou všechny výhody HD PLA.

Pro výrobu tohoto materiálu jsme vybrali suroviny, které jsou schváleny pro styk s potravinami v souladu se směrnicí EU a předpisy FDA. HD PLA je také certifikována společností RoHS.

 

     APLIKACE:
  • HRAČKY NEBO JEJICH PRVKY: lidské postavy, zvířata, konstrukce, domy, vozidla, kostky
  • GADGETY NEBO JEJICH PRVKY: klíčenky, stojany, pouzdra na telefon
  • PROTOTYPY: nástroje, koncepční modely
  • PRVKY ŠPERKY: náušnice, náramky, korálky, náhrdelníky
  • NÁHRADNÍ DÍLY: prvky strojů, vybavení, vozidel, elektronických zařízení
  • NÁSTROJE: složité prvky vyžadující trvanlivost
  • VYBAVENÍ DOMŮ: misky, podnosy, krabice

TECHNICAL DATA SHEET HD PLA

MATERIAL SAFETY DATA SHEET HD PLA

 

Záznamy nebyly nalezeny...