FiberFlex 40D

Termoplastický elastomer s tvrdostí 40 D v Shoreově stupnici, který lze tisknout rychlostí až 45 mm / s. Gumovitý materiál lze rozšířit až na 680% svých původních rozměrů. Kromě toho má vysokou rázovou odolnost při nízkých teplotách, je odolný vůči otěru a má velmi dobrou chemickou odolnost.

Všechny materiálové vlastnosti umožňují použití v místech, která vyžadují časté ohýbání, v gadgetech i gumových částech strojů a spojovacích prvků.

RYCHLOST A PŘESNOST

Ano, je to možné. FIBERFLEX 40D je toho nejlepším důkazem. S tímto flexibilním materiálem s tvrdostí Shore D40 můžete tisknout rychlostí 45 mm / s, aniž byste se museli starat o kvalitu tisku. A co víc, díky FIBERFLEX 40D zjistíte, že tisk s pružnými vlákny nemusí být obtížný. Napájení do extrudéru bude velmi snadné a potištěné vrstvy se budou dobře držet. Vaše výtisky budou mít takové vlastnosti jako: vysoká odolnost proti nárazu, nízká teplota, odolnost proti chemikáliím a otěru. Z tohoto důvodu lze FIBERFLEX 40D použít pro amatérské i profesionální aplikace.

APLIKACE:

  • GUMOVÉ PRVKY STROJŮ: těsnění, prvky, které jsou často ohýbány
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ NEBO JEJICH PRVKY: pouzdra a pouzdra na telefon, hodinky, pulzní počítadlo, popruhy
  • SPOJOVACÍ PRVKY: pružné závěsy
  • HRAČKY NEBO JEJICH PRVKY: pneumatiky, gumové figurky
  • ŠPERKY, šperky, náramky

TECHNICAL DATA SHEET FIBERFLEX 40D

MATERIAL SAFETY DATA SHEET FIBERFLEX 40D

 
 

Záznamy nebyly nalezeny...