MattFlex 40D

MattFlex 40D je další návrh od Fiberlogy v oblasti flexibilních 3D tiskových materiálů (např. vlákna podobná TPU nebo TPE). Na rozdíl od velmi ceněného FiberFlex se tento filament vyznačuje matným povrchem, ale stejně jako FiberFlex se snadno tiskne a umožňuje efektivní tisk rychlostí až 60 mm/s bez kompromisů v kvalitě tisku.

 

MATNÁ PRUŽNOST

 

Matný povrch umožňuje dosáhnout atraktivního vzhledu modelu, zejména tam, kde se očekává nižší lesk. MattFlex 40D usnadňuje skrytí vrstev a dává vašemu tisku dokonalý povrch bez nutnosti dalšího zpracování.

Skvělý vzhled a snadný tisk nejsou vše, co MattFlex nabízí. Toto pryžové vlákno je ideální pro četné aplikace, jak v domácnosti, tak v průmyslu. Vysoká rázová houževnatost, elasticita (až 6x) a odolnost v tlaku (až 50 %), stejně jako odolnost vůči chemikáliím a nízkým teplotám činí z tohoto filamentu všestranný materiál pro 3D tisk.

 

APLIKACE:

  • PRYŽOVÉ PRVKY STROJŮ: těsnění, prvky, které se často ohýbají
  • GADGETY NEBO JEJICH PRVKY: pouzdra, řemínky
  • SPOJOVACÍ PRVKY: flexibilní panty
  • HRAČKY NEBO JEJICH PRVKY: pneumatiky, gumové figurky
  • ŠPERKY: pásky, náramky

 

MSDS-MATTFLEX-40D-EN

TDS-MATTFLEX-40D-EN

flex
15 Kč

MATTFLEX D40 vzorek materiálu   - napiste si o vzorek materialu - vyzkousejte material ktery si zvolite  

Kód: 968
black min
MattFlex 40D - černá
Skladem (1 ks)
1 053 Kč

Termoplastický elastomer s tvrdostí 40 D v Shoreově stupnici, který lze tisknout rychlostí až 60 mm / s. Vysoká rázová houževnatost, elasticita (až 6x) a odolnost v tlaku...

Kód: 10288
2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení