MattFlex 40D

MattFlex 40D je další návrh od Fiberlogy v oblasti flexibilních 3D tiskových materiálů (např. vlákna podobná TPU nebo TPE). Na rozdíl od velmi ceněného FiberFlex se tento filament vyznačuje matným povrchem, ale stejně jako FiberFlex se snadno tiskne a umožňuje efektivní tisk rychlostí až 60 mm/s bez kompromisů v kvalitě tisku.

 

MATNÁ PRUŽNOST

 

Matný povrch umožňuje dosáhnout atraktivního vzhledu modelu, zejména tam, kde se očekává nižší lesk. MattFlex 40D usnadňuje skrytí vrstev a dává vašemu tisku dokonalý povrch bez nutnosti dalšího zpracování.

Skvělý vzhled a snadný tisk nejsou vše, co MattFlex nabízí. Toto pryžové vlákno je ideální pro četné aplikace, jak v domácnosti, tak v průmyslu. Vysoká rázová houževnatost, elasticita (až 6x) a odolnost v tlaku (až 50 %), stejně jako odolnost vůči chemikáliím a nízkým teplotám činí z tohoto filamentu všestranný materiál pro 3D tisk.

 

APLIKACE:

  • PRYŽOVÉ PRVKY STROJŮ: těsnění, prvky, které se často ohýbají
  • GADGETY NEBO JEJICH PRVKY: pouzdra, řemínky
  • SPOJOVACÍ PRVKY: flexibilní panty
  • HRAČKY NEBO JEJICH PRVKY: pneumatiky, gumové figurky
  • ŠPERKY: pásky, náramky

 

MSDS-MATTFLEX-40D-EN

TDS-MATTFLEX-40D-EN

flex
15 Kč

MATTFLEX D40 vzorek materiálu   - napiste si o vzorek materialu - vyzkousejte material ktery si zvolite  

Kód: 968
black min
MattFlex 40D - černá
Skladem (2 ks)
1 053 Kč

Termoplastický elastomer s tvrdostí 40 D v Shoreově stupnici, který lze tisknout rychlostí až 60 mm / s. Vysoká rázová houževnatost, elasticita (až 6x) a odolnost v tlaku...

Kód: 10288
2 položek celkem