Nylon PA12+CF

PA12 + CF je dalším projevem technických schopností vlákna PA12, které bylo posíleno přídavkem 5% a 15% uhlíkových vláken. Vyznačuje se vysokým tepelným odporem a menším smrštěním ve srovnání s nemodifikovaným Nylon PA12.

Použití uhlíkových vláken umožňuje snížení hmotnosti komponenty při zachování její vysoké strukturální tuhosti. PA12 + CF má celou řadu aplikací v celém průmyslu, včetně automobilového a strojírenského odvětví, které se hodí k tvorbě pokročilých prototypů, dronů a finálních produktů, které vyžadují zvýšenou odolnost a zároveň snižují jejich hmotnost.

PŘINOS UHLÍKU

NYLON PA12 + CF je dalším projevem technických schopností vlákna PA12, které bylo posíleno přídavkem 5% a 15% uhlíkových vláken. Vyznačuje se vysokým tepelným odporem a menším smrštěním ve srovnání s nemodifikovaným Nylon PA12. 

Použití uhlíkových vláken umožňuje snížení hmotnosti komponenty při zachování její vysoké strukturální tuhosti. 

PA12 + CF má celou řadu aplikací v celém průmyslu, včetně automobilového a strojírenského odvětví, které se hodí k tvorbě pokročilých prototypů, dronů a finálních produktů, které vyžadují zvýšenou odolnost a zároveň snižují jejich hmotnost.

  

 APLIKACE:
  • PROTOTYPY: autodíly, drony, vysoce odolné mechanické komponenty s
  • NÁHRADY kovových prvků
  • VÝROBKY pro konečné použití, strojírenství a výroba nástrojů na základě 3D tisku

TECHNICAL DATA SHEET PA12+CF5

TECHNCAL DATA SHEET  PA12+CF15

MATERIAL SAFETY DATA SHEET PA12+CF5

MATERIAL SAFETY DATA SHEET PA12+CF15

 

Záznamy nebyly nalezeny...