R-NYLON - 100% recycled!!

Fiberlogy R-NYLON je vlákno vytvořené 100% v procesu recyklace. Je získáván výhradně ze surovin získaných z pečlivě vybraných a ověřených zdrojů. Díky tomu je skvělou volbou pro všechny příznivce ekologického 3D tisku. R-NYLON svými parametry představuje nejvyšší kvalitu, která v žádném případě není horší než známá NYLON . Díky tomu je extrémně přátelský bez ohledu na zkušenosti uživatelů nebo použité tiskárny

 

100% recyclovaný NYLON 

Abychom splnili výzvy měnícího se světa a proekologická očekávání uživatelů 3D tisku, vytvořili jsme Fiberlogy R-NYLON . Toto vlákno je plodem naší hluboké reflexe a úsilí. Zaměřili jsme se na vytvoření produktu kombinujícího vysokou kvalitu, optimalizaci výrobních procesů a minimalizaci negativního dopadu na ekosystém.

R-NYLON je odvážným krokem na cestě k tomu, aby technologie 3D tisku byla šetrnější k životnímu prostředí. Při jeho výrobě používáme 100% recyklovaný NYLON .

Surovina je pečlivě vybírána a odvozena pouze z ověřených zdrojů, což pomáhá zabránit možné kontaminaci vlákna. Přísná kontrola procesů akvizice a skladování zaručuje nejvyšší kvalitu finálního produktu, který jde do tiskáren našich klientů.

 

APLIKACE:

  • HRAČKY NEBO JEJICH ČÁSTI: postavy, zvířata, konstrukce, domy, vozidla, kostky
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ NEBO ČÁSTI A SOUČÁSTI: kroužky na klíče, stojany, pouzdra na telefony
  • PROTOTYPY: nové produkty, koncepční modely
  • KLENOTNICKÉ ČÁSTI: náušnice, náramky, korálky, náhrdelníky
  • DEKORACE: ozdoby na vánoční stromky, přívěsky

 

MSDS R NYLON EN
 
TDS R NYLON EN
 

Záznamy nebyly nalezeny...