R-PP - 100% recycled!!

R-PP - 100% recycled!!

Fiberlogy R-PP je vlákno vytvořené 100% v procesu recyklace. Je získáván výhradně ze surovin získaných z pečlivě vybraných a ověřených zdrojů. Díky tomu je skvělou volbou pro všechny příznivce ekologického 3D tisku. R-PP svými parametry představuje nejvyšší kvalitu, která v žádném případě není horší než známá NYLON . Díky tomu je extrémně přátelský bez ohledu na zkušenosti uživatelů nebo použité tiskárny

 

100% recyclovaný NYLON 

Abychom splnili výzvy měnícího se světa a proekologická očekávání uživatelů 3D tisku, vytvořili jsme Fiberlogy R-PP . Toto vlákno je plodem naší hluboké reflexe a úsilí. Zaměřili jsme se na vytvoření produktu kombinujícího vysokou kvalitu, optimalizaci výrobních procesů a minimalizaci negativního dopadu na ekosystém.

R-PP je odvážným krokem na cestě k tomu, aby technologie 3D tisku byla šetrnější k životnímu prostředí. Při jeho výrobě používáme 100% recyklovaný PP .

Surovina je pečlivě vybírána a odvozena pouze z ověřených zdrojů, což pomáhá zabránit možné kontaminaci vlákna. Přísná kontrola procesů akvizice a skladování zaručuje nejvyšší kvalitu finálního produktu, který jde do tiskáren našich klientů.

 
  • anthracite min Kód: 10310
    R-PP Polypropylen - antracit
    Skladem (>3 ks)
    PP Polypropylen filament díky své vysoké odolnosti vůči poškození a pozoruhodné flexibilitě a odolnosti vůči chemickým látkám našlo užití průmyslových odvětvích a...

    661 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem